KZM Přibyslav úvodní foto

Prohlášení o přístupnosti webových stránek

Na webové prezentaci Kulturních zařízení Přibyslav jsou informace související s výkonem veřejné správy zveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace vyhovuje ve vysoké míře požadavkům kladeným Vyhláškou č. 64/2008 o formě zveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Informace o podmíněně povinných pravidlech vyhlášky o přístupnosti

 • Pravidlo č. 3
  Stránky využívají doplňků Java Script a CSS. I bez těchto doplňků jsou stránky standardně ovladatelné a plně použitelné.
  V případě reklamy nebo upoutávky může být použita technologie Adobe Flash.
  V případě diskuzního fóra jsou pro správnou funkci z důvodu charakteru stránky použité cookies.
 • Pravidlo č. 9
  Na webových stránkách mohou být zveřejněny informace i v jiných, než webových formátech. Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML 4.01 Transitional nepodporuje nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. U těchto dokumentů je uveden v hranaté závorce typ dokumentu a jeho velikost v kB.

  Pro zobrazení těchto dokumentů lze použít např. bezplatné prohlížeče, které lze stáhnout z internetu:
  • Adobe Reader
  • Microsoft Word Viewer
  • Microsoft Excel Viewer
 • Pravidlo č. 17
  Všechny stránky webové prezentace jsou vybavené orientační nabídkou, která mimo jiné obsahuje odkazy umožňující přeskočení jednotlivých hlavních bloků. Tyto odkazy jsou doplňkem CSS skryté, avšak zobrazí se při procházení orientační nabídky prostřednictvím klávesnice.
 • Pravidlo č. 20
  Součástí orientační nabídky je také odkaz na mapu webu. Většina stránek je vybavena navícvyhledávacím formulářem.

Podporované prohlížeče

 • Internet Explorer 8.0 - Microsoft Edge
 • Firefox 2.0 - 41.0
 • Google Chrome
 • Safari 4.0 - 7.0
 • Google Chrome Mobile
 • Android Browser

Usnadnění

V Orientační nabídce je kromě jiného umístěn odkaz "Vypnout / Zapnout grafiku". Odkaz se může hodit při pomalém připojení nebo u některého méně běžného zařízení s nedostatečnou podporou CSS. V případě podpory cookies se zachová informace o naposledy zvoleném stavu.

Při tisku stránek se na výstupní zařízení posílá verze bez zbytečných barev a zdobné grafiky z velké části využívající základního formátování vestavěného v prohlížečích, mírně upraveného do konečné podoby doplňkem CSS. Pomocí CSS jsou také po volbě odkazu "Vytisknout" v orientační nabídce volitelně z tisku vyloučeny ty části stránek, které nemají v tiskové verzi smysl (menu, formuláře, atd.). Volitelnost vyžaduje podporu Java Skriptu, v opačném případě se nevolitelně tiskne pouze smysluplný obsah.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace k technické části webu můžete poslat na e-mail jiri@pavlicek.cz nebo sdělit na telefonních číslech 561 116 536 602 802 183. Náměty k obsahu webu adresujte prosím na provozovatele webu, viz kontakt.

Prohlášení o přístupnosti

Kontakt

VÍTEJTE NA VYSOČINĚ - Turistický průvodce
Mapa města
Cyklostezka Přibyslav - Sázava
Databáze knih
Podpořil Kraj Vysočina
Region Vysočina